Get Adobe Flash player

O nas

Każdy z nas swoją przygodę z rowerem zaczynał zapewne inaczej, każdy ma w pamięci pierwsze upadki i wyścigi po podwórkach i osiedlach. Dla jednych rower kojarzy się tylko z dzieciństwem, bo później rower został zastąpiony innymi pojazdami, a dla drugich rower stał się pasją, hobby lub nawet sposobem na życie.
Ponieważ w naszym mieście jest sporo osób, dla których rower to nie tylko dwa kółka i kawałek rurki je łączące, powstała ta strona. Główną ideą strony jest ułatwienie nawiązania znajomości wśród rowerzystów naszego miasta i okolic. Na stronie głównej umieszczamy nasze pomysły na wycieczki. W miarę możliwości informujemy o dystansie, terenie, trudności oraz kierunku planowanego wyjazdu tak, aby każdy mógł wybrać wycieczkę do własnych możliwości. Wypady weekendowe staramy się dzielić na wypady lżejsze (sobota) dla osób zaczynających przygodę rowerową i na wycieczki dłuższe, często całodniowe (niedziela) dla osób jeżdżących dłużej. Strona ma też swoje forum, można podzielić się tam swoimi uwagami na temat tego, co planujemy i co robiliśmy. Osoby, które zalogują się na stronie otrzymują na wskazany e-mail informację o planowanych wycieczkach. Wyjazdy mają charakter zupełnie amatorski. Robimy to dla frajdy i miłej atmosfery. Jesteśmy otwarci na nowe znajomości, więc jeżeli znudziło Cię bezsensowne siedzenie w domu – bierz rower i przybywaj!
 
Jeżeli chcesz z nami porozmawiać możesz przyjść na spotknie. Spotknia odbywają się co środę o 20:00 w pubie "Pod Strzechą". Zapraszamy
 


Marcin „Apacz”